jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۲۲۲۵۹ ۱۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۹:۰۵

یک شرکت مخابراتی در عربستان سیم‌کارت منحصر به‌فردی را عرضه کرده که همزمان می‌تواند اطلاعات مربوط به ۱۰ خط تلفن همراه را به طور جداگانه در خود ذخیره کند.

سیم‌کارت ۱۰ خطه به بازار آمد

به گزارش جام جم سرا به نقل از قدس آنلاین- این سیم‌کارت خاص بسیار نازک است و می‌توان با نصب آن بر روی گوشی‌های همراه ضمن حفظ شماره‌های همراه قبلی، شماره‌های جدیدی نیز اضافه کرد. شرکت موج تله‌کام مدعی است این سیم‌کارت کاملا با گوشی‌های تلفن همراه معمولی سازگاری دارد و پشتیبانی از رومینگ مکالمات همراه از جمله دیگر قابلیت‌های سیم‌کارت موج است که می‌توان از آن در قالب یک سیم‌کارت محلی در کشورهای دیگر نیز استفاده کرد تا هزینه‌های تمام شده برای افراد کاهش یابد.
شرکت سازنده هدف از عرضه چنین سیم کارتی را حفظ توان رقابت در بازار بشدت رقابتی عربستان عنوان کرده است. در سال‌های اخیر عرضه و استفاده از سیم‌کارت‌هایی که بتوانند اطلاعات دو یا سه شماره را بر روی خود ذخیره کنند متداول بوده، اما این اولین باری است که سیم‌کارتی با قابلیت ذخیره اطلاعات ۱۰ شماره به طور تجاری عرضه می‌شود.

*نظرتان چیست؟ آن را با ما و دیگران در میان بگذارید*
*با کلیک روی نماد RSS  و ذخیرۀ آن، جدیدترین مطالب ما را آسانتر دنبال کنید*

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر