jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۲۲۲۵۹ ۱۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۹:۰۵

یک شرکت مخابراتی در عربستان سیم‌کارت منحصر به‌فردی را عرضه کرده که همزمان می‌تواند اطلاعات مربوط به ۱۰ خط تلفن همراه را به طور جداگانه در خود ذخیره کند.

سیم‌کارت ۱۰ خطه به بازار آمد

به گزارش جام جم سرا به نقل از قدس آنلاین- این سیم‌کارت خاص بسیار نازک است و می‌توان با نصب آن بر روی گوشی‌های همراه ضمن حفظ شماره‌های همراه قبلی، شماره‌های جدیدی نیز اضافه کرد. شرکت موج تله‌کام مدعی است این سیم‌کارت کاملا با گوشی‌های تلفن همراه معمولی سازگاری دارد و پشتیبانی از رومینگ مکالمات همراه از جمله دیگر قابلیت‌های سیم‌کارت موج است که می‌توان از آن در قالب یک سیم‌کارت محلی در کشورهای دیگر نیز استفاده کرد تا هزینه‌های تمام شده برای افراد کاهش یابد.
شرکت سازنده هدف از عرضه چنین سیم کارتی را حفظ توان رقابت در بازار بشدت رقابتی عربستان عنوان کرده است. در سال‌های اخیر عرضه و استفاده از سیم‌کارت‌هایی که بتوانند اطلاعات دو یا سه شماره را بر روی خود ذخیره کنند متداول بوده، اما این اولین باری است که سیم‌کارتی با قابلیت ذخیره اطلاعات ۱۰ شماره به طور تجاری عرضه می‌شود.

*نظرتان چیست؟ آن را با ما و دیگران در میان بگذارید*
*با کلیک روی نماد RSS  و ذخیرۀ آن، جدیدترین مطالب ما را آسانتر دنبال کنید*

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر