jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۰۵۴۸   ۳۱ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۳

شاید برای شما هم پیش آمده که در اثر سهل انگاری در شستن شلوار جینتان بهترین لباستان را از دست داده باشید. در ادامه مطلب نحوه شست و شوی شلوار جین به طور اختصاصی توضیح داده شده.

۱ - اولین نکته این است که تا مجبور به شستن لباس خود اعم از شلوار جینتان نشدید این کار را انجام ندهید. می‌دانید که برخی افراد عادت به شستن لباس‌هایشان در فاصله‌های زمانی کوتاه دارند و این خود اولین دلیل به سرعت خراب شدن لباس‌های ما به حساب می‌آید.
۲ - برای شستن شلوار جین حتما جیب‌های آن را خالی کنید تا مبادا رنگ وسیله داخل جیب رنگ شلوار جین را عوض نکند.
۳ - شلوار جین را با لباس‌های تقریبا همرنگ آن داخل ماشین لباسشویی بیندازید و از نحوه رنگ دهی لباسهای دیگر مطمئن شوید. پودر ماشین را داخل آن بریزید و حتما از نرم کننده لباس استفاده کنید.
۴ - برنامه شستن لباس‌های معمولی را در ماشین لباسشویی اجرا کنید و با آب سرد شست و شو را شروع کنید. چرا که آب داغ پارچه شلوار جین شما را زود‌تر پوسیده می‌کند.
۵ - بعد از اتمام شست و شو شلوار جین را در سایه آویزان کنید. اگر هوای آزاد را برای خشک کردن شلوار جین در نظر بگیرید بسیار عالی خواهد بود.
۶ - برای اتو کردن شلوار جین از بخار استفاده کنید و از تماس اتوی مستقیم با شلوار جین خودداری کنید.
>> قانون آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها