jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۵۹۱۲۵   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۹:۲۳

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دروازه‌بان استقلال را به دلیل مصاحبه علیه سرمربی تیم ملی ۳ میلیون تومان جریمه کرد.

مهدی رحمتی 3 میلیون تومان جریمه شد


به گزارش سایت فدراسیون فوتبال،کمیته‌های انضباطی و استیناف آخرین احکام پرونده‌ها و شکایات‌شان را به این شرح اعلام کرد:

پس از مصاحبه و انتقادهای مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم استقلال در گفت و گو با یک خبرگزاری درباره سرمربی تیم ملی ایران، کمیته انضباطی پس از تشکیل پرونده از رحمتی خواست تا ظرف مدت یک هفته مستنداتش را درباره حرف‌هایی که در مصاحبه فوق بر زبان آورده است به کمیته انضباطی تحویل دهد که هیچ اقدامی از سوی ایشان صورت نگرفت.

به همین دلیل کمیته انضباطی برای ابراز نظر خارج از حدود صلاحیت رحمتی نسبت به سرمربی تیم ملی و انتشار آن از طریق رسانه‌ها و ایجاد تشویش در اذهان اهالی فوتبال، به پرداخت مبلغ 3 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می‌کند و متذکر می‌شود که تکرار رویه مذکور در آینده موجب صدور حکم مبنی بر محکومیت از همراهی تیمی که وی در آن بازی می‌کند، خواهد بود. رای صادره قطعی است.

همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، درباره اعتراض محمد رویانیان، مدیرعامل پرسپولیس به حکم پرداخت 200 میلیون ریال به فدراسیون حکمش را صادر کرد.

کمیته استیناف ضمن رد تقاضای استیناف رویانیان، رای صادره را مبنی بر پرداخت 20 میلیون تومان جریمه نقدی به دلیل توهین به حسین عسگری، رئیس دپارتمان داوری، قطعی دانست.

همچنین محمد رویانیان نسبت به حکم محرومیت سه جلسه‌ای محسن بنگر از همراهی با پرسپولیس و پرداخت سه میلیون تومان به کمیته انضباطی، تقاضای استیناف و تجدید نظر خواهی کرده که کمیته استیناف ضمن رد تقاضای تجدیدنظر خواهی مدیرعامل پرسپولیس، اعلام می‌کند که رای صادره درباره محسن بنگر قطعی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر