jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۸۷۲۶۴ ۲۴ تير ۱۳۹۱  |  ۱۰:۳۱

پروانه معصومی و داریوش ارجمند بعد از گذشت چند سال در مجموعه تلویزیونی «راز پنهان» در کنار هم حضور دارند.

پروانه معصومی درباره بازی در مجموعه تلویزیونی «راز پنهان» به جام‌جم گفت: اخیرا بازی‌ام در این سریال تمام شده است. در مجموعه «راز پنهان» نقش یک مادر را اجرا‌می‌کنم که باید با مشکلات کنار بیاید و به نوعی سختی‌های زندگی را به دوش بکشد. گرچه این نقش در ظاهر ساده به نظر می‌رسد، اما سختی‌های خودش را داشت.

وی ادامه داد: در مجموع این نقش چند بعدی است و نیاز به ظرافت‌هایی در بازی دارد. من هم سعی کردم این نقش را باورپذیر ایفا کنم.

معصومی درباره بازیگران نقش مقابلش در این مجموعه گفت: من در گذشته با داریوش ارجمند همبازی بودم، اما چند سال بود که در کنار یکدیگر نقشی را ایفا نکرده بودیم، تا این‌ که بعد از گذشت چند سال در مجموعه «راز پنهان» همبازی شدیم.

وی اشاره کرد: داریوش ارجمند نقش همسرم را در این سریال بازی می‌کند. بازی در کنار ایشان و دیگر بازیگران این سریال همچون الهام حمیدی که نقش عروسم را ایفا کرده و علیرضا جلالی‌تبار که نقش پسرم را دارد، لذتبخش بود.

معصومی درباره همکاری با فلورا سام، کارگردان «رازپنهان» افزود: من در فیلم تلویزیونی «بوی خاک عطر گلاب» که اولین تجربه کارگردانی فلورا سام بود، بازی داشتم و این دومین کاری است که با او همکاری داشتم. البته در آثار دیگری هم بازی کرده‌ام که وی نویسنده اثر بود. خانم سام در طول کار تعامل خوبی با بازیگران دارد و راهنمایی‌های لازم را به بازیگران ارائه می‌کند. در مجموع همکاری خوبی در این مجموعه با یکدیگر داشتیم.

پروانه معصومی تجربه بازی در آثار مناسبتی ویژه ماه رمضان و نوروز را دارد و در این باره می‌توان به مجموعه‌هایی همچون «نشانی»، «ملکوت»، «مثل هیچکس» و... اشاره‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر