jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۳۴۶۱۲   ۲۲ مهر ۱۳۹۰  |  ۲۱:۳۸

شنبه 23 مهرماه پخش می‌شود

فیلم یوسلوی جنگجو در شبکه تهران

فیلم سینمایی "یوسلوی جنگجو" به کارگردانی سانگ سو کیم با ساختار سینمایی شنبه 23مهرماه ساعت 20:45 دقیقه از شبکه پایتخت پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، با اتمام دوبله فیلم سینمایی "یوسلوی جنگجو"به مدیریت تورج مهرزادیان ، این فیلم  که محصول 2001کشورهای چین-کره جنوبی است و در آن وو سانگ جانگ ، سانگ کی آن ، جیم مو جو به ایفای نقش پرداخته اند به مدت 127 دقیقه به روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:

هنگامی که سپاه کره به فرماندهی ژنرال چوی با مغولها مواجه می شود، برای نجات شاهزاده چینی ناگزیر با مغولها درگیر می شوند و در بخشی از مسیر مجبور به حمایت از مردم روستایی می شوند که به دست مغولها به آتش کشیده شده است .

در این جنگ که برای نجات شاهزاده به پا شده عده زیادی کشته می شوند ژنرال و" یوسلو" خدمتکار آزاد شده  با هم همکاری کرده و ازمردم و شاهزاده دفاع می کنند. آنها با فدا کردن جانشان از بازماندگان دفاع می کنند و با شکست مغولها تنها یک نفر از سپاه کره باقی می ماند و ...

منوچهر والی‌زاده، ژرژ پطروسی، ناصر احمدی، علیرضا باشکندی، شهرزاد ثابتی، ساسان شمبیاتی، محمد علی دیباج، امیر عطرچی و ... وظیفه دوبله "یوسلوی جنگجو" را به عهده داشته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر