jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۶۸۷۲ ۰۲ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۸:۱۶

سریال" کیف انگلیسی" از پنجشنبه 5 اسفند هر روز از کانال های اروپا ، آمریکا و آسیا برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و سایر فارسی زبانان شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، سریال"کیف انگلیسی"از پنجشنبه 5 اسفند/24 فوریه هر روز ساعت 10:50 اروپای مرکزی/ 10:50 مرکزآمریکا 09:20 لس آنجلس / 10:50 کوالالامپور پخش می شود.

بازیگران : لیلا حاتمی،علی مصفا و...

خلاصه فیلم : منصور ادیبان، تحصیل کرده رشته حقوق در فرانسه پس از شکست در رقابت های انتخاباتی مجلس، با حمایت مستانه دختری از طبقه رجال در انتخابات دوره بعدی مجلس پیروز می شود. وی تحت تاثیر مستانه با انگلیسی ها آشنا شده و از این رهگذر تغییرات اساسی در زندگی خصوصی و تفکرات قبلی وی پدید می اید، بطوری‌که...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر