jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۴۳۸۹ ۱۹ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۹:۲۴

از شبکه جهانی جام‌جم 20 بهمن‌ ببینید،

فیلم های سینمایی دادستان و شب می‌گذرد

فیلم های سینمایی دادستان و شب می گذرد روز چهارشنبه 20 بهمن از شبکه جهانی جام‌جم برای مخاطبان اروپا ، آمریکا و آسیا پخش می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، فیلم سینمایی"دادستان" چهارشنبه 20 بهمن ساعت 3:35 اروپای مرکزی / 3:35 مرکزآمریکا/ 3:35 کوالالامپور پخش می شود.

بازیگران : فرامرز صدیقی،جمشید هاشم پور،احمد هاشمی،محمد صالح علا و...

خلاصه داستان : در سال 57، به هنگام وقوع انقلاب اسلامی، بازپرس دادگر ضمن بررسی پرونده کامپیوتریزه کردن سیستم بایگانی سازمان تأمین خدمات اجتماعی (وزارت بهداری) که توسط یک شرکت آمریکایی انجام می شد، به یک سری اعمال خلاف از جمله حساب سازی و رشوه خواری پی می برد و جمعی از مسئولین آمریکایی شرکت و همدستان ایرانی آنها را دستگیر و به زندان می اندازد...

فیلم سینمایی" شب می گذرد" چهارشنبه 20 بهمن ساعت 22:30 اروپای مرکزی / 22:30 مرکزآمریکا /22:30 کوالالامپور روی آنتن می رود.

بازیگران : مهدی پاکدل،شهرام پوراسد،پرویزپورحسینی،شقایق دهقان و...

خلاصه فیلم : داستان فیلم بین سالهای 54 تا 57 اتفاق افتاده است.عنایتی مامور سخت گیر ساواک مامور می شود در منزل معلمی شنود بگذارد.او به عنوان مامور برق وارد خانه شده و کارش را انجام می دهد...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر