jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۳۹۹۲   ۱۷ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۸:۵۰

مجموعه انیمیشن کشتی آسمانی در مرکز آذربایجان شرقی در حال تولید است.این انیمیشن براساس داستان نبوت و دعوت حضرت نوح به یکتا پرستی و پناه آوردن برده نوجوانی به آن حضرت ساخته می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، کارگردان و تهیه کننده این مجموعه به روابط عمومی معاونت امور استان‌ها گفت : این انیمیشن داستانی در 20 قسمت 11 دقیقه تولید می‌شود .

احد عبادی افزود : با پایان پیش تولید این مجموعه شامل طراحی شخصیت، ساخت عروسک، اکسسوار و دکور از اواسط آذر ماه امسال کار تصویربرداری و ضبط تصاویر آغاز شده است .

وی از آماده شدن 15 دقیقه از این مجموعه خبر داد و افزود : براساس برنامه ریزی انجام شده تصویربرداری این مجموعه تا دیماه سال آینده ادامه دارد در عین حال با اتمام تصویربرداری 7 قسمت اجرای مراحل فنی شامل تدوین و صداگذاری انجام می‌شود .

عبادی با اشاره با گستردگی داستان این مجموعه گفت : برای تولید این اثر 38 عروسک برای شخصیت‌های اصلی و 90 عروسک به عنوان سیاهی لشکر ساخته شده است .
 
کارگردان این انیمیشن تکنیک اجرای این کار را تک فریم بیان کرد و افزود : برای ارتقاء کیفی و حفظ صورت و هماهنگی بیان دیالوگ‌ها توسط عروسک‌ها از شیوه انیمیشن سه بعدی استفاده شده است .

احد عبادی در پایان با اشاره به همکاری بیش از 20 نفر از هنرمندان استان در ساخت این مجموعة انیمیشنی از تلاش‌ها و راهنمائی آقای یوسف صدیق به عنوان ناظر کیفی قدردانی کرد .

دیگر عوامل تولید انیمیشن کشتی آسمانی عبارتند از: احد عبادی و حسین میزانیان نویسنده، پیمان عباس زاده تصویربردار، امین سیمین مرام طراح صحنه، شهرام عبادی تدوین و رایانه، محمود نیک زاد انیماتور، ساناز احدی و مهدی صمدزاده عروسک ساز، علی مردمی نورپرداز، پویا شکیبی دستیار تصویربردار، لیلا قاسمی طراح و دوخت لباس.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر