jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۳۴۵۱۰ ۲۶ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۹:۳۰

با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج)

شرکت هرمی پالینور منهدم شد

با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) شرکت هرمی پالینور در کرمانشاه شناسایی و منهدم شد.این شرکت هرمی برای فریب افکارعمومی و توجیه اعمال خلاف قانون خود اقدام به انتشار فتوای جعلی از مراجع عظام تقلید کرده بود.

به گزارش فارس از کرمانشاه ، 15 نفر از عوامل اصلی و سرشبکه این شرکت هرمی که در پوشش سرمایه‌گذاری تجارت الکترونیک اقدام به کلاهبرداری می‌کردند ، شناسایی و در یک عملیات موفق دستگیر شدند.

براساس همین گزارش اعضای این شرکت هرمی برای فریب افکار عمومی و توجیه اعمال خلاف قانون خود اقدام به انتشار فتوای جعلی از مراجع عظام تقلید مبنی بر جایز بودن فعالیت هرمی با کشور بیگانه و دریافت ربا از کفار کرده بودند.

روابط عمومی اداره‌کل اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به غیرقانونی بودن این‌گونه فعالیت‌های اقتصادی در پوشش شرکت‌های رسمی از مردم خواست از سرمایه‌گذاری در این قبیل شرکت‌ها پرهیز کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر