jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۳۲۴۷۲ ۱۶ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۷:۰۱

فیلم تلویزیونی "دو روز در جاده" به کارگردانی شاهین باباپور با پایان مراحل فنی، در نوبت پخش قرار گرفت.

به گزارش مهر، نسخه اولیه این فیلم 90 دقیقه‌ای آماده شده و به سیمافیلم تحویل داده شده است تا بازبینی شود و در نوبت پخش قرار بگیرد. داستان فیلم درباره سرقت از بانک است.

حمیدرضا پگاه، میکائیل شهرستانی، امیر غفارمنش، اتابک نادری، شبنم معززی و رضا توکلی بازیگران این فیلم هستند. کیوان ذوالفقاری طراح صحنه و لباس، هوشنگ غفوری تصویربردار و خسرو کیوانی صدابردار این پروژه هستند. محمدکاظم سعیدی نیک تهیه‌کننده فیلم است.

"دو روز در جاده" در گروه اجتماعی مرکز سیمافیلم تولید شده است. شاهین باباپور فیلمهای تلویزیونی "دو راهی"، "انتخاب سیاوش" و فیلم سینمایی "حلقه‌های ازدواج" را کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر