jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۱۲۱۴ ۱۰ آبان ۱۳۸۲  |  ۲۱:۲۱

با پایان تصویربرداری بخشهای شهری سریال «داوطلب» ، گروه سازنده این سریال برای تصویربرداری بخشهای جنگی ، عازم شهرک سینمایی دفاع مقدس می شوند.سریال تلویزیونی «داوطلب»

به نویسندگی و کارگردانی «مسعود تکاور» و به سفارش مرکز سیما فیلم در 13قسمت 40دقیقه ای ، داستانی جنگی را با مضمون طنز روایت می کند. به گزارش خبرنگار ما، داستان این مجموعه از زمانی آغاز می شود که مسعود دولو (کیوان محمودنژاد) ، یکی از بازماندگان خانواده ای قاجاری ، به بیماری لاعلاجی مبتلا می شود. او قصد دارد به جبهه برود؛ اما تمام تلاش خانواده این است که برای او معافی بگیرند و از اعزام او به جبهه جلوگیری کنند. سعید در طول حضور در جبهه ، با رشادت و شهادت اطرافیانش ، دچار تحول می شود و در مقطعی از داستان با اطلاع از این مساله که دیگر مبتلا به بیماری لاعلاج نیست ، مسیر زندگی اش عوض می شود تصویربرداری این مجموعه که از 5مهرماه آغاز شده ، به مدت یک ماه دیگر در شهرک سینمایی دفاع مقدس توسط حسن سلطانی ادامه خواهد داشت .در این سریال جلال پیشواییان در نقش تیمسار و دایی مسعود، شهرام عبدلی در نقش سهراب همرزم مسعود و مهین شهابی در نقش ملوک السلطنه مادر مسعود ایفای نقش می کنند. عنایت بخشی ، مجید مشیری ، محمد مهیمنی ، حسین رضیانی ، کمند امیرسلیمانی ، نازنین حسینی ، هما خاکپاش ، سعید علیجانی ، سعیده عرب و سیامک اشتریون نیز سایر نقشهای این سریال را ایفا می کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر