jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۰۱۲۹۲ ۳۰ آذر ۱۳۸۸  |  ۰۲:۰۶

معرفی نابترین لحظات سینمایی دهه اخیر

شوالیه تاریکی نابترین لحظه

25 فیلم برتر در این زمینه از میان بیش از 2500 لحظه ناب، نامزد دریافت این عنوان از میان حدود 1000 فیلم ده‌سال اخیر سینما شده‌اند.

به گزارش مووی فون، اجرای ویژه نقش «ژوکر» در فیلم «شوالیه تاریکی» توسط «هیث لجر» عنوان نخست‌ این فهرست را به خود اختصاص داده است.

صحنه کشتی در فیلم «بورات» (2006)، معرفی هری‌پاتر در نسخه 2001 این سری آثار،‌ صحنه تصادف ماشین در فیلم «گرگ و میش» 2008 و فیلم «ارباب حلقه‌ها؛ بازگشت پادشاه (2003) رتبه‌های دوم تا پنجم این فهرست را به خود اختصاص داده‌اند.

لحظات شیر یا خط کردن «خاویر باردم» در فیلم «پیرمردها سرزمینی ندارند» (2007)، حضور بهنگام «مرد عنکبوتی» در سری (2002)این اکشن مهیج، اکشن «مایک تایسون» در فیلم «خماری» (2008)، تراشکاری «تام کروز» در فیلم «تندر استوایی» 2008، اجرای صحنه پایانی فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» 2008 و حضور جانی دپ با «جک اسپرو» در فیلم «دزدان دریایی کارائیب؛ مروارید سیاه» رتبه‌های بعدی ناب‌ترین لحظات سینمایی را کسب کرده‌اند.

حضور «ویل فریل» در فیلم «مدرسه قدیمی» 2003، وال-ای 2008، گفت‌وگوی بیل موری واسکارلت یوهانسون در انتهای فیلم «گمشده در ترجمه»، انفجار چاه نفت در فیلم«خون به پا می‌شود» (2007)، راسل کرو در ازدحام جمعیت فیلم «گلادیاتور» 2000 ونقش کوتاه تینی دنسر در فیلم «تقریبا مشهور» 2000 و نمایش «ابیگال برسلین» در فیلم «دوشیزه میس شاین کوچک» (2006)، به یادآوری جیم کری در فیلم «درخشش یک ذهن ابدی» 2004 و مبارزه «اوما تورمن» در فیلم «بیل را بکش» رتبه‌های بعدی این فهرست را به خود اختصاص داده‌اند.

ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر