jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۵۴   ۱۵ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۰۵

4سارق کیف قاپ ، درون بانک خود را در محاصره پلیس دیدند و پیش از فرار دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار ما ، در ادامه استقرار نیروهای انتظامی و محافظان لباس شخصی درون شعبه های بانک

در شمال تهران ، روز گذشته هنگامی که 2 سارق با ورود به یکی از شعبه های بانک در شمال تهران ، قصد قاپیدن چکهای مسافرتی مشتری بانک را داشتند و 2نفر از همدستانشان نیز در بیرون از بانک انتظار آنها را می کشیدند ، خود را در محاصره ماموران دیدند و پیش از آن که موفق به فرار شوند ، 2نفر از کیف قاپ ها هدف اصابت گلوله قرار گرفتند و هر 4نفرشان دستگیر شدند. با صدور دستور قضایی توسط بازپرس شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران ، متهمان برای ادامه تحقیقات تحویل شعبه 18 پلیس آگاهی شدند. آنها اعتراف کردند که در پوشش یک باند 4نفره تاکنون 25 فقره سرقت در نقاط مختلف تهران صورت داده اند. متهمان در اعترافات خود عنوان کردند؛ تصور نمی کردیم بانکها در چند روز اخیر این چنین تحت کنترل قرار بگیرند. معاون جنایی پلیس آگاهی تهران با اشاره به دستگیری متهمان گفت : با توجه به استقرار 150 تیم عملیاتی در حوزه های مختلف انتظامی برای کنترل بانکها ، ماموران کلانتری 104 در قالب یک تیم عملیاتی بانک موردنظر سارقان را تحت کنترل داشتند و زمانی که سارقان وارد بانک شدند ، با توجه به هوشیاری یگان حفاظتی مستقر در بانکها که هم اکنون به صورت مخفی بانکها را تحت کنترل قرار می دهند ، هماهنگی های لازم صورت گرفت و زمانی که سارقان قصد فرار داشتند ، محاصره و پس از زخمی شدن دستگیر شدند. سرهنگ کشفی افزود: طرح امنیت بانکها با تعاملی که میان مسوولان انتظامی و مسوولان بانکها صورت گرفته است ، بشدت دنبال می شود و ما با سارقان برخورد شدید خواهیم کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر