jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۸۹۰۰۵   ۲۸ تير ۱۳۸۷  |  ۱۸:۴۷

"محمد حسین صفار هرندی"وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز جمعه در پیامی به مناسبت درگذشت خسرو شکیبایی هنرپیشه سرشناس سینمای ایران تاکید کرد: "بی تردید، سینمای ارزشی ایران وامدار هنرمندانی چون شکیبایی است."

صفار هرندی در این پیام که ساعاتی پس از درگذشت شکیبایی بر اثر ایست قلبی در بیمارستانی در تهران صادر شد، افزود: او تعالی یافته سینمای بعد از انقلاب بود و نقش آفرینی‌های صادقانه و با احساسش همواره در خاطره مردم ایران به یادگار خواهد ماند.

وزیر ارشاد در پیامش یادآور شده است که خسرو شکیبایی هنرمند محبوب پرده نقره‌ای بود که اکنون به خلوت ربوبی بار یافته و جامعه فرهنگ و هنر کشور را به سوگ نشانده است.

صفار هرندی در پیام خود، فقدان این هنرمند متعهد را به خانواده گرامی‌اش و نیز به جامعه هنری کشور تسلیت گفته ، و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان طلب مغفرت کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر