jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۸۵۹۶۳   ۱۵ تير ۱۳۸۷  |  ۰۹:۱۶

رادیو معارف: بررسی تاثیرات انقلاب اسلامی ایران در کشورهای جهان ساعت 30/14 در برنامه موج بیداری به کارشناسی دکتر ملکوتیان و زهیری پخش می‌شود. سیره نبوی، برنامه دیگری است که به کارشناسی حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی ساعت 40/16 به بررسی زندگی و سیره حضرت رسول اکرم (ص) می‌پردازد.

 
 

خانواده و مدیریت اقتصادی‌

رادیو فرهنگ: برنامه زنده جامعه ایران، امروز ساعت 7 صبح به بررسی موضوع مدیریت اقتصادی در خانواده می‌پردازد. برنامه در گذر نوجوانی هم امروز ساعت 30/16 موضوع نقش اوقات فراغت برای نوجوان را بررسی می‌کند که با حضور و کارشناسی دادگر، کارشناس‌ارشد روان‌شناسی و امیرمهدی مرادحسین روان شناس بالینی پخش می‌شود.

اقدامات پلیس در هفته ناجا

رادیو ایران: امروز ساعت 9 صبح برنامه زنده روزنه با دعوت از دکتر علی فرازمند، مترجم کتاب زیست‌شناسی عمومی درباره زندگی گیاهی و جانوری بحث می‌کند و در بخش دیگر دکتر محمدمهدی امام، عضو هیات علمی دانشگاه، معضل نقرس را مورد بررسی قرار می‌دهد. برنامه مردم و پلیس هم ارتباط تلفنی با سرهنگ سماواتی دارد و درباره عملکرد پلیس در زمینه موادمخدر در هفته ناجا گفتگو می‌کند، سرهنگ خارق هم نکته‌های امنیتی و پلیسی را مطرح می‌کند و نمایش و اخبار پلیس 110 و 197 از دیگر بخش‌های این برنامه است که ساعت 30/11 می‌توانید آن را بشنوید.

مشکلات ورزش از دیدگاه طنز

رادیو ورزش: برنامه یک حرف تازه، نگاهی دارد به مسائل و مشکلات ورزش کشور از دیدگاه طنز که ساعت 45/14 به طور زنده پخش می‌شود. داستان المپیک برنامه دیگری است که ساعت 18 امروز به بررسی تاریخچه المپیک از ابتدا تاکنون و اتفاقات ویژه در المپیک‌های قبل، رکوردها، مسابقه‌ها و حواشی المپیک در دوران گذشته می‌پردازد.

کدگذاری کالا و خدمات‌

رادیو تجارت: برنامه صدای بازرگان، امروز ساعت 35/11 به موضوع کدگذاری کالا و خدمات می‌پردازد، غلامزاده مدیر مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات مهمان این برنامه است.

معضلات و مشکلات فوتبالی‌

رادیو تهران: برنامه بحث روز امروز ساعت 30/13 به بررسی معضلات و مشکلات فوتبال می‌پردازد مددی، رئیس فدراسیون فوتبال استان تهران مهمان این برنامه است. برنامه مسیر ویژه هم با توجه به زمان بازگشت مردم به منزلشان در ساعت 30/16 به بررسی بخش‌هایی چون تلفخانه، اتوبان آهنگ، خیابان فرصت و خیابان فرشته می‌پردازد.

درباره سقط‌های پی‌درپی بشنوید

رادیو سلامت: دکتر ناصر ابراهیمی دریانی، فوق تخصص گوارش ساعت 15/18 در برنامه فراسو درباره علل دردهای معده بحث می‌کند. در ادامه برنامه، صدای مشاور هم به کارشناسی دکتر نیرومنش، فوق‌تخصص زنان و زایمان ساعت 11 معضل سقط‌های پی‌درپی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خبرنگاران و سهم‌خواهی‌

رادیو گفتگو: با توجه به آغاز فصل نقل و  انتقالات فوتبال بار دیگر حضور واسطه و دلال‌ها مورد توجه رسانه‌های گروهی قرار گرفت. امشب ساعت 22 در برنامه گفتگوی ورزشی موضوع سهم خبرنگاران ورزشی رسانه‌ها در دلالی فوتبال با حضور کارشناسانی چون مهدی زعیم‌زاده، روزنامه‌نگار ورزشی و هومن جعفری از اعضای هیات تحریریه روزنامه ابرار ورزشی بررسی می‌شود. در ادامه نیز دلایل گرایش روزنامه‌نگاران به این حوزه‌ها مورد آسیب‌شناسی و بررسی قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر