برنامه گل یا پوچ با محوریت اعتیاد روزهای پنجشنبه از رادیو سلامت پخش می شود و پنجشنبه 12 خرداد با محوریت جاده فرعی روی آنتن می رود.
کد خبر: ۱۳۶۸۳۹۱

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو سلامت، این برنامه با محوریت اعتیاد ساعت 12 روانه آنتن رادیو سلامت می شود. گل یا پوچ قدمت طولانی دارد و سالها با نام تا رهایی از شبکه سلامت پخش می شد، اما با تغییر نام ایده های تازه به برنامه تزریق شده است.

گل یا پوچ روز پنجشنبه 12 خرداد به موضوع جاده فرعی اختصاص دارد و مبحث انتخاب های اشتباه منجر به عواقب تلخی در زندگی می شود را بررسی خواهد کرد. دکتر امیررضا علوی روانپزشک و روان درمانگر در این باره صحبت خواهد کرد.

گل یا پوچ نگاه تازه ای به مقوله اعتیاد دارد، چرا که برنامه هایی از این دست از شبکه های مختلف تلویزیون و رادیو پخش می شود.

برنامه سازان این برنامه به جای اینکه معتاد را به عنوان متهم نگاه کنند از منظری بالاتر نگاه می کنند تا همه جوانب آسیب های این معضل را با حضور کارشناسان برنامه مورد توجه قرار بدهند.

برنامه گل یا پوچ زنگ هشدار برای خانواده هاست و سعی می کند مهارت لازم را در این باره به شنوندگان آموزش بدهد.

کارشناس در آیتم مثبت 18 درباره سیگار و قلیان صحبت می کند. در آیتم به من بگو چرا، مهارت های نه گفتن آموزش داده می شود. تهیه کننده برنامه فاطمه بی تقصیر است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها