jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۶۶۸۴۶   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۹

پخش سریال «خاک و عشق» محصول شبکه الکوثر در سال ۱۳۸۷، از دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در آی‌فیلم آغاز می‌شود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از مهر، مجموعه تلویزیونی «خاک و عشق» با موضوع جنگ ۳۳ روزه لبنان از فردا برای آی‌فیلمی‌ها پخش می‌شود.

محمدتقی انصاری و علی بیطرفان این سریال را برای شبکه الکوثر کارگردانی کرده‌اند و فیلمنامه آن را محمدتقی انصاری با مشاوره علی مرشدشیرازی نوشته است.

داستان «خاک و عشق» مربوط به جنگ ۳۳ روزه لبنان و حوادث پیش از آن است. تمام لوکیشن‌ها در لبنان انتخاب شده و از بازیگران نام آشنای لبنان همچون پیر داغر، میشل غانم، حسن حمدان، لوریت حنینو، رزی خولی و سحر خلیل در این مجموعه استفاده شده است.

در خلاصه داستان سریال آمده است: سامر دانشجوی لبنانی مقیم فرانسه پس از کشته شدن دوستش در یک حادثه تروریستی، به لبنان می‌آید تا روزنامه‌ای تاسیس کند اما این روزنامه پوششی برای فعالیت‌های افراد و جریانات خاص است. سامر سعی دارد با چاپ مقالات و اخبار با جهت‌گیری‌های خاص، میان گروه‌های لبنانی تفرقه ایجاد کند. سامر با فعالیت خود در عرصه روزنامه‌نگاری مورد توجه سرویس‌های جاسوسی است و آنان می‌کوشند در جنگی که به زودی شروع خواهند کرد از روزنامه سامر به سود خویش بهره گیرند غافل از اینکه ... .

سریال «خاک و عشق» با دوبله فارسی، هر روز ساعت ۱۸ برای مخاطبان آی‌فیلم به نمایش گذاشته می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر