jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۶۶۸۴۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۹

پخش سریال «خاک و عشق» محصول شبکه الکوثر در سال ۱۳۸۷، از دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در آی‌فیلم آغاز می‌شود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از مهر، مجموعه تلویزیونی «خاک و عشق» با موضوع جنگ ۳۳ روزه لبنان از فردا برای آی‌فیلمی‌ها پخش می‌شود.

محمدتقی انصاری و علی بیطرفان این سریال را برای شبکه الکوثر کارگردانی کرده‌اند و فیلمنامه آن را محمدتقی انصاری با مشاوره علی مرشدشیرازی نوشته است.

داستان «خاک و عشق» مربوط به جنگ ۳۳ روزه لبنان و حوادث پیش از آن است. تمام لوکیشن‌ها در لبنان انتخاب شده و از بازیگران نام آشنای لبنان همچون پیر داغر، میشل غانم، حسن حمدان، لوریت حنینو، رزی خولی و سحر خلیل در این مجموعه استفاده شده است.

در خلاصه داستان سریال آمده است: سامر دانشجوی لبنانی مقیم فرانسه پس از کشته شدن دوستش در یک حادثه تروریستی، به لبنان می‌آید تا روزنامه‌ای تاسیس کند اما این روزنامه پوششی برای فعالیت‌های افراد و جریانات خاص است. سامر سعی دارد با چاپ مقالات و اخبار با جهت‌گیری‌های خاص، میان گروه‌های لبنانی تفرقه ایجاد کند. سامر با فعالیت خود در عرصه روزنامه‌نگاری مورد توجه سرویس‌های جاسوسی است و آنان می‌کوشند در جنگی که به زودی شروع خواهند کرد از روزنامه سامر به سود خویش بهره گیرند غافل از اینکه ... .

سریال «خاک و عشق» با دوبله فارسی، هر روز ساعت ۱۸ برای مخاطبان آی‌فیلم به نمایش گذاشته می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر