jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۵۴۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۳

سلما بابایی از ساخت اثری جدید با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان با خدمت سربازی و ارتش خبر داد.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان،سلما بابایی تهیه‌کننده و کارگردان سینما گفت: این روزها کار پیش تولید مجموعه‌ای با عنوان «پیش فنگ» را به سفارش شبکه امید و با همکاری و مشارکت لجستیکی ارتش پیش می‌بریم.

او افزود: بازدید از لوکیشن‌ها که در اصفهان، تهران، بندرعباس و قزوین است، ادامه دارد. برنامه‌ریزی ما این است بین دهم تا پانزدهم تیر تصویربرداری را شروع کنیم؛ با این هدف فراخوان جذب نوجوانان و جوانان برای حضور در برنامه، خرداد ماه سال جاری از شبکه امید پخش خواهد شد.

بابایی در خصوص موضوع این مجموعه بیان کرد: هدف اصلی از ساخت این اثر آشنایی نوجوانان و جوانان با خدمت سربازی، ارتش و سلاح‌های جنگی است. این برنامه برای گروه سنی  ۱۵ تا ۱۷ سال که نزدیک به خدمت سربازی یا انتخاب رشته دانشگاهی هستند، طراحی و تولید می‌شود.

این تهیه کننده اضافه کرد: برنامه «پیش فنگ» در ۳۶ قسمت ساخته می‌شود و هر قسمت بین ۲۵ تا ۲۷ دقیقه خواهد بود. محتوای این مجموعه به نیرو‌ی زمینی، دریایی، هوایی، پدافند و هوانیروز می‌پردازد.

گفتنی است؛ کارگردان این مجموعه مستند ترکیبی، محمد شریفی و تهیه کنندگان آن ونداد دوشن و سلمی بابایی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر