jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۴۴۰ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فیلیپ کوتینیو تا همین جای بوندس‌لیگا، عملکرد بهتری در بایرن به نسبت یک‌سال و نیم حضور در بارسا داشته است.

با این حال این هافبک برزیلی بهترین عملکرد خود در جمع باواریایی‌ها را در بازی هفته پانزدهم انجام داد. بایرن توانست بازی یک بر صفر باخته را با نتیجه 6 بر یک به نفع خود به پایان ببرد. کوتینیو با زدن 3 گل و دادن دو پاس بهترین بازیکن این دیدار بود. همین عملکرد باعث شده تا شایعه دائمی شدن انتقال کوتینیو مطرح شود. به گزارش کیکر، خود کوتینیو در این باره گفت: من با بایرن یک فصل قرارداد دارم و نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بازیکنی تاثیرگذار برای تیمم باشم. باید منتظر ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر