jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۴۴۰   ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فیلیپ کوتینیو تا همین جای بوندس‌لیگا، عملکرد بهتری در بایرن به نسبت یک‌سال و نیم حضور در بارسا داشته است.

با این حال این هافبک برزیلی بهترین عملکرد خود در جمع باواریایی‌ها را در بازی هفته پانزدهم انجام داد. بایرن توانست بازی یک بر صفر باخته را با نتیجه 6 بر یک به نفع خود به پایان ببرد. کوتینیو با زدن 3 گل و دادن دو پاس بهترین بازیکن این دیدار بود. همین عملکرد باعث شده تا شایعه دائمی شدن انتقال کوتینیو مطرح شود. به گزارش کیکر، خود کوتینیو در این باره گفت: من با بایرن یک فصل قرارداد دارم و نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بازیکنی تاثیرگذار برای تیمم باشم. باید منتظر ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر