jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۸۴۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عرضه گوشی هوشمند هواوی میت ایکس با قیمت 2400 دلار در بازار چین آغاز شده و به نظر می‌رسد نظر کاربران چینی را به خود جلب کرده است.

به گزارش ایسنا، با توجه به محبوبیت گوشی‌های هوشمند مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر، بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده تلفن همراه به دنبال توسعه، تولید و عرضه این محصولات بوده و در این حوزه فعالیت‌های گسترده‌ای داشته‌اند. سامسونگ و هواوی دو شرکت تولیدکننده تلفن همراه در جهان بودند که از برنامه‌های خود برای توسعه و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو خبر دادند. حالا به تازگی عرضه گوشی هوشمند و تاشوی هواوی میت ایکس در بازار چین آغاز شده است که گفته می‌شود قیمت آن 2400 دلار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر