jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۸۳۴ ۰۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

امروز چی داریم؟

فالش خواندن آقای پزشک

در روزگاری که صدای افتادن یک قابلمه در برج میلاد برای رسانه‌های زرد تبدیل به خبر می‌شود و در روزگاری که عطسه یک سلبریتی دسته چندم در صفحه فن‌پیج‌هایش تبدیل به جریان خبری می‌شود و در روزگاری که عمل لاغری فلان هنرمند تبدیل به یک سوژه رسانه‌ای می‌شود و در روزگاری آلودگی هوا و مرغ و گوشت و دلار و سهمیه‌بندی بنزین و امثالهم از سر و روی روزنامه‌ها و مطبوعات بالا می‌روند، ما در این میز کوچک گروه فرهنگی جام‌جم نشسته‌ایم و سعی داریم بداخلاقی سر صبح راننده تاکسی، حال‌گیری افسر راهنمایی و رانندگی و دوبله سوبله شدن لحظه‌ای قیمت‌ها باعث نشود کم‌فروشی کنیم و خلاصه آن‌گونه نباشیم که بگویند شرم باد این گروه را!

راستی تا یادمان نرفته این را هم بگوییم که بازخورد مطالب و خوب و بد صفحات را حتما با روابط عمومی روزنامه در میان بگذارید تا ما بدانیم با خودمان و شما چند چند هستیم. صفحه آخر روزنامه را بردارید و بالای صفحه را اگر نگاه کنید شماره روابط عمومی توی چشم است. زنگ بزنید و نظرتان را راجع به فرهنگی‌های جام‌جم بگویید. فقط زیرآب نزنید و ما را از نان خوردن نیندازید! امروز هم مطابق معمول التفات ویژه‌ای که مخاطبان و سازمان آگهی‌ها به صفحات فرهنگی دارند(از فرط دیده شدن چشم نخوریم یک وقت!) یک صفحه‌مان کلهم اجمعین رفته زیر آگهی! روی این حساب اگر به صفحه 11 بروید چیز خاصی نخواهید دید جز آگهی!
توی همین صفحه اما زینب مرتضایی‌فرد ـ هنوز برای ما مکشوف نشده که با پایان‌نامه کارشناسی ارشدش چه کرده ـ رفته سراغ یکی از خواننده‌های پزشک‌مآبی که از قضا فالش هم می‌خواند. مرتضایی‌فرد سعی کرده جزئیات و مطالب جدیدی به گزارش خودش اضافه کند و سری به این مدل از خوانندگی و کنسرت‌گذاری بزند! خواندن گزارش مرتضایی‌فرد را از دست ندهید!
توی صفحه بعد هم آذر مهاجر که در چند وقت اخیر حسابی رفته توی قضیه کاغذ و مافیای این حوزه و سند نعل به نعل بازار کاغذ را به نام خود زده است، اجمالا بحث کاغذ را بی‌خیال شده و رفته سراغ یک هنرمند زن یمنی. البته سرکار مهاجر در این‌گونه گزارش‌ها بی‌تجربه نیست و تیول این حوزه را هم به نوعی در حیطه تحت مسؤولیت خود دارد. اجمالا این گزارش مهاجر را هم در صفحه 10 بخوانید و ببینید یک دختر خوش‌ذوق یمنی چطور زیر سایه جنگ و ناامنی و انفجار با روحیه هنری‌اش دنبال تلطیف فضایی است که از جانب سعودی‌ها و آمریکایی‌ها به هموطنانش تحمیل شده.
صفحه 12 هم سومین صفحه از سلسله صفحات «به نسبت تاریخ» است که محمدرضا کائینی به گفت‌وگو با افسانه اسفندیاری نشسته. زیاده عرضی نیست. با روابط عمومی تماس بگیرید و ما را از نظرات‌تان مطلع کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر