افشاگری استقلالی‌ها درباره پرونده یازالده

بالای 4 میلیارد باید غرامت بدهند!

وقتی روز دوم بهمن سال 96 رسانه‌های ایران خبر دادند یازالده گومز، مهاجم پرتغالی دیپورت شده و نمی‌تواند با استقلال قرارداد امضا کند، همه تصور می‌کردند عمر او در فوتبال ایران تمام شده است ولی همین حالا، این بازیکن دوباره تیتر رسانه‌ها شده است! شفر در آن روزها می‌گفت یازالده ماشین گلزنی است اما او در تست‌های پزشکی تیم شرکت کرد و خیلی زود مشخص شد در زانوی خود مشکل دارد و نمی‌تواند درست و حسابی بازی کند. همان روزها رسانه‌ها انتقاد می‌کردند که این بازیکن در هشت سال فقط 22 گل زده و اصلا به درد استقلال نمی‌خورد. خلاصه بعد از فشار رسانه‌ها، شفر هم که تست‌های پزشکی را دید بی‌خیال شد و این بازیکن به کشورش بازگشت. ولی حالا او به فیفا شکایت کرده و مدعی شده باشگاه استقلال باید غرامت سنگینی بپردازد.
کد خبر: ۱۱۶۳۴۹۴

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه هم پرده از این موضوع برمیدارد و میگوید به احتمال فراوان استقلال باید به این بازیکن بالای چهار میلیارد تومان بپردازد!

او در اینباره توضیح میدهد: «این اتفاقات بهخاطر ناآگاهی، جهل به مقررات و نداشتن دانش حقوقی و حقوق ورزشی بوده که مبادرت به صدور دعوتنامه با آیتمهای ریز کردند که حقی برای بازیکن ایجاد میشود که بتواند شکایت کند. وقت و هزینه باشگاه در این خصوص تلف میشود و احتمال محکومیت 400،300هزار دلاری هم وجود دارد. اصلاً اگر دلار هزار تومان هم باشد، چرا بازیکنی که یک دقیقه هم برای تیم بازی نکرده، باید از باشگاه پول بگیرد؟ این اتفاق به خاطر اشراف نداشتن به مقررات است که چنین اتفاقی رخ میدهد.»

او ادامه میدهد: «اگر در این پرونده اشتباه نشده، بازیکن نمیتوانست شکایت کند یا شکایتش به نتیجه نمیرسید. اگر شکایت صحیح نباشد، در مراجع بینالمللی نمیپذیرند و اگر رأی به سود ما یا طرف مقابل صادر شود، به دفاعیات طرفین بستگی دارد. »

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها