jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۲۴ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پس از گذشت چهار هفته از لیگ هفدهم، پیکان تنها با کسب دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته است. این تیم این هفته باید با فولاد خوزستان بازی کند. حمید مطهری، دستیار مجید جلالی و مربی پیکان در این خصوص به ما گفت: شرایط جدول به گونه‌ای است که نمی‌توانیم خود را جدا از سایر تیم‌ها و یک تیم کاملا ناامید بدانیم. با این حال برای بازی روز پنجشنبه محکوم به برد شده ایم تا به میانه‌های جدول برگردیم و شرایط مان را بعد از برد برابر فولاد دگرگون کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر