jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۱۸۰۲۶   ۲۱ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۶:۵۱

باشگاه‌های بدهکار حق جذب بازیکن خارجی شاغل در ایران را هم ندارند

دردسر جدید برای باشگاه پرسپولیس

رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: طبق قانون باشگاه‌هایی که پرونده بدهی بین‌المللی آنها در فیفا باز باشد حتی حق جذب بازیکن و مربی خارجی شاغل در لیگ ایران را ندارند.

دردسر جدید برای باشگاه پرسپولیس

به گزارش جام جم آنلاین، احمدرضا براتی در گفتگو با مهر درباره اینکه آیا باشگاه های بدهکار و تیم هایی که پرونده آنها در مجامع بین المللی از جمله فیفا باز است حق جذب بازیکن و مربی شاغل در لیگ برتر را دارند یا خیر؟ گفت: تا جایی که بنده در جریانم و بر اساس تصمیم فدراسیون فوتبال، باشگاه هایی که پرونده بین المللی دارند تا زمان تعیین تکلیف بدهی شان حق جذب بازیکن و مربی خارجی ندارند.

وی افزود: این قانون حتی شامل بازیکنان و مربیانی می شود که در حال حاضر در ایران مشغول به کار هستند. هیچ فرقی نمی کند. فلسفه تصویب این قانون توسط فدراسیون فوتبال حفظ شان کشور است چرا که پرونده های باز زیادی در مجامع بین المللی داریم.

با اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج، باشگاه پرسپولیس از جمله باشگاه هایی است که چند پرونده در فیفا دارد و در صورتی که این بدهی ها تسویه نشود، این باشگاه نمی تواند بازیکن خارجی جدیدی به خدمت بگیرد؛ این در حالی است که طی چند روز گذشته این باشگاه مذاکراتی با «گادوین منشا» مهاجم نیجریه ای پیکان داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها