jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۰   ۲۷ شهريور ۱۳۸۰  |  ۱۷:۵۳
یک هکر ناشناس با ورود به سرویس دهنده مرکزی سایت بازیهای لاتری ، بیش از19 / میلیون دلار خسارت به صاحبان وب سایت وارد کرد.این هکر با دستکاری در بازیهای رایانه ای موجود در سایت ، به بازیگرانی که به صورت برخطonline )( در حال کار بودند، ناگهان پیامی می فرستاد مبنی بر این که آنها چند هزار دلار برنده شده اند؛ در حالی که چنین نبود.به این ترتیب برندگان پولهای خوبی از سایت دریافت کردند، اما بعدا فهمیدند جوایزشان به طور تقلبی به دستشان رسیده است.بازیگران سایت از نرم افزار کریپتولاجیک استفاده می کردند و به همین دلیل بیش از13 / میلیون دلار جایزه ساختگی به افراد داده شد و600 هزار دلار از امتیاز بازیها نیز به اشخاص نامعلومی فروخته شد.نانسی پالماتیر مدیر ارتباطات وب سایت ، به سرقت رفتن هرگونه اطلاعات شخصی بازیگران را رد و تاکید کرد که تنها حمله ای از سوی یک هکر انجام شده است . به نظر وی ، هیچ گونه اطلاعات مشخصی توسط هکر درج نشده و این نفوذ، تنها یک حمله خبیثانه و از روی دشمنی با شرکت بوده است تا تشکیلات آن را به هم بریزد.وی افزود که این هکر ناشناخته اطلاعات مهمی را از این سایت از قبل داشته است . پالماتیر گفت ، این کار ارزش تجارتی دارد و به ضرر ماست ، هر چند بسرعت آن را رفع کردیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو