خودروی روز

لکسوس با بدنه تمام ال‌ای‌دی

شرکت لکسوس اولین خودرو با بدنه ساخته شده از هزاران ال‌ای‌دی رنگی با قابلیت برنامه‌ریزی و هماهنگ‌سازی با موزیک و حرکات دست را تولید کرد.
کد خبر: ۹۷۷۱۸۴

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، طبق اظهارات مقامات شرکت لکسوس بدنه این خودرو از 42 هزار لامپ ال‌ای‌دی با قابلیت کنترل هوشمند و تصویرسازی هماهنگ با محیط، موسیقی و حرکات دست ساخته شده است. تمام لامپ‌های موجود در بدنه این خودرو قابل کنترل است و امکان نمایش انیمیشن یا تصاویر روی بدنه این خودرو وجود دارد.

خودروی جدید لکسوس که مدل ال‌آی‌تی نامیده می‌شود، برای کسانی مناسب است که دقیقا نمی‌دانند چه رنگی مناسب خودروی آنهاست.

برایان بولین، مدیرکل بخش تولیدات و بازاریابی شرکت لکسوس عنوان کرد: این خودروی منحصر به فرد اولین‌بار در کلیپ تصویری یک خواننده انگلیسی به نمایش گذاشته شد تا با توجه به علاقه وی به خودروی‌های این شرکت، زمینه معرفی این محصول نیز آماده شود.

وی در ادامه افزود: کاربران این خودرو با استفاده از سه حالت موجود می‌توانند از قابلیت بدنه تمام ال‌ای‌دی این خودرو استفاده کنند. حالت اول نمایش تصاویر جذاب اتفاقی روی بدنه است. حالت دوم نمایش رقص نور مطابق با قطعه در حال پخش در خودرو است و در حالت سوم راننده می‌تواند تصاویر مورد نظر را با حرکات دست خود کنترل کند. شایان ذکر است 42 هزار لامپ مورد استفاده در بدنه این خودرو با دست در جای خود نصب شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها