jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۷۶۷۵   ۱۲ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

امید ابراهیمی در استقلال فصل جدید وظایفش بیشتر و بیشتر شده است. او فصل گذشته می‌توانست در حملات شرکت کند. به همین دلیل او در پایان فصل با ده گل زده بین گلزنان برتر لیگ بود. امید در دو فصل گذشته حضور در استقلال همواره چنین شرایطی داشته، ولی امسال وظایف دفاعی‌اش سنگین‌تر شده است.

ابراهیمی در دو بازی اول فصل بیشتر از این که در حمله شرکت کند در دفاع حضور داشته است. در بازی استقلال خوزستان و بویژه در 20 دقیقه پایانی، امید مجبور بود بیشتر حملات استقلال خوزستان را خنثی کند. او چند بار با مهاجم‌های حریف درگیر شد. گرمای هوا و تک و تنها بودن امید مزید بر علت شد تا این بازیکن در دقایقی عصبانی شود، بخصوص وقتی وریا غفوری جلو کشیده بود و امید مجبور شد جای او را در دفاع راست هم پر کند!

ابراهیمی اواخر بازی به خاطر عقب نیامدن بازیکنان به قدری عصبانی بود که در یکی دو صحنه به آنها اعتراض کرد. فشار روی امید به قدری بود که حتی مجبور شد چند بار سر داور داد بزند. تصور کنید بازیکنی این رفتارها را می‌کرد که در استقلال زبانزد عام و خاص است.بی شک فشاری که روی امید بود باعث شد عصبی به نظر بیاید. البته ابراهیمی پس از شکست مقابل استقلال خوزستان در رختکن تیم جزو ساکت ترین بازیکنان بود و حتی یک کلمه به زبان نیاورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر