jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۷۲۰۹   ۰۸ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: غیرفعال کردن کارت سوخت ناوگان دیزلی فاقد بیمه شخص ثالث که قرار بود از اول تیرماه اجرا شود، به دلیل عدم تکمیل برخی زیرساخت‌‌های تحت وب، به 19 تیرماه امسال موکول شد‌‌.

مهدی نیکدار در گفت‌وگو با فارس، درباره سهمیه سوخت ناوگان عمومی جاده‌ای دیزلی که فاقد بیمه شخص ثالث هستند، اظهار کرد: ابتدا مقرر شد، این قانون اوایل خرداد‌ماه امسال اجرایی شود، اما‌ تصمیم گرفته شد که ‌یک ماه به دارندگان این ناوگان مهلت و اخطار داده شود ‌‌و پس از ‌آن از ابتدای تیرماه کارت سوخت آ‌نها غیرفعال شود.

نیکدار افزود: اما برنامه‌های تحت وب که باید مجموعه‌های دست‌اندرکار در اختصاص سهمیه سوخت آنها را ساماندهی کنند، در ابتدای تیرماه‌ به طور کامل آماده و تکمیل نشد‌، بنابراین برنامه‌ریزی شد که کارت سوخت این ناوگان که فاقد بیمه شخص ثالث هستند،‌ پس از ایام عید سعید فطر امسال (از 19 تیرماه) غیرفعال و سهمیه سوخت آنها قطع شود.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: چندین ارگان در این سیستم باید به یکدیگر متصل شوند، نیروی انتظامی، شرکت پالایش و پخش فرآورده‌‌های نفتی‌، بیمه ایران، ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و سازمان راهداری در این سیستم با یکدیگر هماهنگ می‌شوند، ضمن آن که شرکت توسعه ناجی (تعاونی ناجا) مقداری مشکل داشت که بتازگی رفع شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر