jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۹۰۴۷   ۱۰ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر 18 ساله با فریب و اغفال یک گروه 30 نفره تلگرامی از دختران دانش‌آموز، با تهدید از آنها اخاذی کرد.

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته دختر نوجوانی همراه والدینش با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از پسری به اتهام اخاذی شکایت کرد.

دختر نوجوان به افسر تحقیق گفت: در یک گروه تلگرامی که هم‌کلاسی‌هایم راه‌اندازی کرده بودند، عضو شدم. بعد از چند هفته چند پسر هم عضو گروهمان شدند. یکی از آنها پیام‌های خصوصی برایم ارسال کرد مبنی بر این‌که عکس‌های خصوصی‌ام را به‌دست آورده است.

وی اضافه کرد: پسر مزاحم تهدیدم می‌کرد این عکس‌ها را منتشر می‌کند و مرا به دردسر می‌اندازد. ابتدا به گفته‌ها و تهدیدهایش توجهی نکردم، اما زمانی که تعدادی از عکس‌ها را برایم ارسال کرد، مطمئن شدم گفته‌هایش صحت دارد.

او با تهدید به انتشار این عکس‌ها از من پول گرفت و هر بار مجبورم می‌کرد شارژ تلفن همراه برایش ارسال کنم.

دیگر از این وضع خسته شده بودم. موضوع را به خانواده‌ام گفتم و تصمیم به شکایت از مرد مزاحم گرفتم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا در این زمینه ادامه داشت تا این‌که چند دختر نوجوان دیگر هم با حضور در پلیس فتا شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. ماموران فتا با تحقیق از این شاکیان متوجه شدند همه آنها در یک گروه عضو هستند و در دام یک جوان گرفتار شده‌اند.

جست‌وجو برای دستگیری اخاذ تلگرامی ادامه داشت تا این‌که روز‌های پایانی هفته گذشته دختر 13 ساله‌ای همراه والدینش به پلیس فتا آمد و از پسر اخاذ شکایت کرد.

دختر دانش‌آموز گفت: من عکس‌های اعضای گروه تلگرامی را در اختیار پسر اخاذ قرار دادم. او ابتدا مرا اغفال کرد و عکس‌های خصوصی‌ام را گرفت. بعد هم برای این‌که عکس‌ها را منتشر نکند، مجبورم کردم عکس‌های خصوصی دوستانم را برایش ارسال کنم.

جست‌وجو برای دستگیری مزاحم تلگرامی ادامه پیدا کرد و چند روز پیش پسر 18 ساله در یکی از محله‌های مشهد دستگیر شد.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: متهم جوان در بازجویی پلیسی اعتراف کرد که انگیزه‌اش از اغفال این دختران در گروه تلگرامی فقط به دست آوردن پول و شارژ تلفن همراه بوده است و با توجه به اغفال و تهدید دختران نوجوان زمانی که متوجه شده آنها تهدیدهایش را جدی گرفته‌اند به جرایمش ادامه داده و گمان نمی‌‌کرده دختران مدرسه‌ای از او شکایت کنند و توسط پلیس فتا دستگیر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر