jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۰۵۶۷۱ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۱

لوازم الکترونیکی هم چون گوشی‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های همراه اغلب از لحاظ مسائل ایمنی قابل اعتماد هستند زیرا تولیدکنندگان پیش از عرضه این محصولات به بازار، تست‌های مختلفی را روی آنها انجام می دهند. در هر حال هر از چند گاهی یکی از بخش‌های این دستگاه‌ها دچار اختلال می‌شود و ممکن است به اثر افزایش بیش از حد دما، دستگاه دچار آتش سوزی شود و خسارات جبران ناپذیریری را به بار آورد.

گلکسی S6 اج پلاس باز هم آتش گرفت

به گزارش جام جم کلیک ، گوشی های هوشمند یکی از این نوع محصولات الکترونیکی هستند که گاهی خبر آتش گرفتن آنها خبرساز می‌شود. اگرچه حوادثی که منجر به آتش گرفتن یا ذوب شدن اسمارت فون‌ها به دلیل داغ شدن بیش از حد اجزای داخلی می‌شوند، نادر هستند، در هر حال اتفاق می‌افتند و گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ یکی از همین محصولات است.

هفته پیش با خبر شدیم که یکی از گوشی‌های گلکسی اس 6 اج پلاس شرکت سامسونگ حین شارژ شدن با استفاده از شارژر گلکسی اس 3، دچار آتش سوزی شده است. اکنون یکی دیگر از مشتریان سامسونگ گزارش داده که گوشی گلکسی اس 6 اج پلاس او نیز دچار آتش سوزی شده است. البته بر خلاف مورد قبلی، گوشی این کاربر در حال شارژ شدن نبوده است. البته لازم به ذکر است که این گوشی بلافاصله پس از جدا کردن شارژر دچار این حادثه شده است و شارژر مورد استفاده تولید شرکت‌های سوم شخص نبوده و همان شارژری بوده است که درون جعبه گوشی قرار داشته است. این کاربر گلکسی اس 6 اج پلاس خود را به تازگی از اپراتور اسپرینت خریداری کرده بود.

به گفته این کاربر دلیل اصلی جدا کردن گوشی از شارژر افزایش دمای بیش از حد آن بوده است. این کاربر پس از جدا کردن گوشی از شارژر آن را روی تخت خود قرار می‌دهد و درنتیجه همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، آتش گرفتن گوشی منجر به آتش گرفتن بخشی از ملافه تخت نیز شده است.

منبع: تک شات

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر