jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۲۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بیانیه خاخام‌های صهیونیست؛

مرگ، سزای تمامی فلسطینیان است

در شصت و هشتمین سالگرد روز نکبت و تشکیل رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی، فلسطینی‌ها همچنان نام فلسطین را فریاد می‌زنند و برای آن جان می‌دهند، تلویزیون رژیم صهیونیستی در خبری اعلام کرد: ده‌ها خاخام صهیونیست در جلسه‌ای که اخیرا برگزار شد، مقرر کردند فلسطینیان عامل عملیات‌های استشهادی، حقی برای زندگی ندارند.

به گزارش خبرگزاری ها، در پایان این نشست خاخام‌های صهیونیست خواستار کشتار تمامی فلسطینیانی شدند که عملیات‌های شهادت‌طلبانه انجام می‌دهند. خاخام‌های صهیونیست اعلام کردند: حتی آن دسته از فلسطینی‌هایی که به آسیب زدن اسرائیلی‌ها هم فکر می‌کنند، باید کشته شوند.

این اظهارات بیانگر سخنانی است که مئیر داگان، رئیس سابق موساد درباره مخالفان اسرائیل گفته است. وی گفت: اسرائیل بر آن است تا تمامی مخالفان خود را در سراسر جهان به نحوی از میان بردارد.

اظهارات صهیونیستی و نژادپرستانه این خاخام‌ها در حالی است که اخیرا یونیسف در گزارشی به هدف قرار دادن کودکان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی پرداخته است.

در سال 2014 که خونبارترین سال عنوان شده، در واقع 574 کودک در مناطق اشغال شده فلسطین کشته شده‌اند که 556 نفر از این قربانیان فقط مربوط به غزه است. بنابر این، ما درباره یک حمله سیستماتیک به کودکان فلسطینی سخن می‌گوییم. ویرانی منازل فلسطینی‌ها، 126 هزار کودک را در مناطق فلسطینی در غزه و در کرانه باختری تحت‌تاثیر قرار داده است.

بیانیه خاخام‌های اسرائیلی و کشتار کودکان فلسطینی نشانگر یک برنامه منظم برای از بین بردن نسل آینده فلسطینی است. بارها در گزارش‌های محرمانه سازمان‌های حقوق بشری نسبت به کشتار سیستماتیک کودکان فلسطینی برای مقابله با افزایش جمعیت آنان از سوی اسرائیل هشدار داده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر