jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۷۳ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زندانی تبعیدی که در شهرستان گناوه با همدستی دو نفر از دوستانش شبانه به خانه‌ها دستبرد زده و شیفته طلا بود، همراه همدستانش دستگیر شد .

سردار حیدر عباس‌زاده، فرمانده انتظامی استان بوشهر در این باره به جام‌جم گفت: از چندی قبل شکایت‌های مردمی مبنی بر سرقت از خانه‌ها در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان گناوه قرار گرفت. تحقیقات پلیس نشان می‌داد که دزدان شب‌رو فقط با دستبرد به این خانه‌ها طلا دزدیده‌اند.

وی اضافه کرد: تحقیقات پلیسی در این باره ادامه داشت تا این که چند روز پیش ماموران سرنخ‌هایی از یک سارق را در گناوه به دست آوردند. او با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و سرانجام قفل سکوتش را شکست و به همدستی با دوستانش در سرقت طلا از خانه‌های مردم اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیس از این متهم مشخص شد وی زندانی بوده و برای گذراندن دوره مجازات از حدود دو سال پیش به شهرستان گناوه تبعید شده و در گمرک آنجا به کارگری مشغول بوده است. او و همدستانش در روزهای تعطیلی گمرک به خانه‌های مردم دستبرد می‌زدند. با اعتراف متهم، دو همدستش که در یکی از استان‌های همجوار زندگی می‌کردند، در عملیات‌هایی جداگانه دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر