jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۴۸۸۳ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۸:۳۰

استیو بوسمی بازیکر کمدی های تلخ و سیاه اجتماعی قرارداد بازی در «مرگ بر استالین» را امضا کرد. او در این طنز سیاسی تازه سینما، نقش نیکیتا خروشچف را بازی می کند.

استیو بوسمی علیه سیستم استالینی

به گزارش جام جم آنلاین ، این کمدی سیاه براساس داستان نوول گرافیکی فرانسوی به همین نام ساخته می شود. نویسندگان این نوول، فابین نوری و تری رابین هستند.

آن ها داستان نوول گرافیکی خود را برمبنای یک ماجرای تاریخی نوشته اند، که در دهه پنجاه میلادی در کشور اتحاد جماهیر شوروی (سابق) اتفاق افتاد.

داستان فیلم زمانی اتفاق می افتد که تازه چند روزی از مرگ استالین رهبر حزب کمونیست شوروی در سال 1953 گذشته و تلاش برای انتخاب جانشین او ادامه دارد.

هر یک از اعضای دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست شوروی در تلاش است تا جای خالی جوزف استالین را پر کرده و به عنوان رهبر حزب معرفی شود.

در جریان این انتخاب، خیانت، حرص و قدرت طلبی خودش را در پشت درهای بسته و دور از چشم مردم معمولی شوروی، به نمایش می گذارد.

جفری تامبور در «مرگ بر استالین» در نقش گیورگی مالنکوف عضو بانفوذ حزب کمونیست بازی می کند. تیموتی دالتون جیمزباند سابق سینما هم، ژنرال ژوکوف داستان خواهد بود.

به نوشته امپایر آنلاین، اولگا کوریلنکوف بازیگر اوکرائینی تبار و پدی کنستانتین هم در دو نقش مهم داستان این ظنز تلخ سیاسی بازی خواهند کرد.

کلید فیلم برداری فیلم ماه آینده در یکی از کشورهای اروپای شرقی زده می شود. اولین نمایش «مرگ در استالین» در جشنواره بین المللی کن در سال آینده میلادی خواهد بود.
آرماندو یانوچی کارگردانی فیلم را به عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر