jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۷۰۷   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد زن‌نما که با همدستی خواهرش و فرد دیگری به سرقت دست می‌زدند دستگیر شدند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ رضا شیرزادی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در این باره گفت: متهم اصلی این باند به نام امیر با پوشش زنانه همراه خواهر و دیگر همدستش در محدوده‌های داخلی شهر کرمانشاه، تحت عنوان مسافر زن سوار خودروهای عبوری شده و از شهروندان سرقت می‌کردند. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، متهمان تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این‌که یکی از شهروندان با مراجعه به ماموران انتظامی مستقر در محدوده کلانتری ۲۲ ظفر اعلام کرد از سوی سه نفر با لباس و آرایش زنانه در تاکسی درون‌شهری مورد سرقت قرار گرفته است. ماموران دیگر اطمینان یافتند آنها باید همان افرادی باشند که پلیس در تعقیبشان است. با جست‌و‌جو برای دستگیری آنها، سرانجام متهمان که یکی از آنها مرد بود، شناسایی و دستگیر شدند. این سارقان اعتراف کردند با همدستی یکدیگر به سرقت از مردم و همچنین رانندگان دست زده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر