jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۲۴۱ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آقای بازیگر که او را با انواع و اقسام نقش‌های متفاوت روی پرده سینما دیده‌ایم، این بار نقشی متفاوت را در صحنه زندگی رقم می‌زند.

او قصد دارد این بار در نقشی خیرخواهانه یادگاری هایش را به نفع کودکان بیمار بفروشد. به گزارش فارس، در تاریخ 31 فروردین روز سه‌شنبه ساعت 11 صبح در بیمارستان حضرت علی‌اصغر(ع) برخی یادگاری‌های عزت‌الله انتظامی برای کمک به کودکان بیمار این بیمارستان به فروش می‌رسد. وسایل شخصی و یادگاری‌های عزت‌الله انتظامی برای اولین بار در ایران به فروش همگانی گذاشته می‌شود.

این بیمارستان برای درمان کودکان سرطانی بدون دستگاه سی‌تی اسکن است و بخش عفونی نیاز شدید به تجهیزات پزشکی دارد. در واقع قرار است در این حرکت انسان دوستانه هزینه‌ها به این موضوع اختصاص پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر