jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۲۴۱   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آقای بازیگر که او را با انواع و اقسام نقش‌های متفاوت روی پرده سینما دیده‌ایم، این بار نقشی متفاوت را در صحنه زندگی رقم می‌زند.

او قصد دارد این بار در نقشی خیرخواهانه یادگاری هایش را به نفع کودکان بیمار بفروشد. به گزارش فارس، در تاریخ 31 فروردین روز سه‌شنبه ساعت 11 صبح در بیمارستان حضرت علی‌اصغر(ع) برخی یادگاری‌های عزت‌الله انتظامی برای کمک به کودکان بیمار این بیمارستان به فروش می‌رسد. وسایل شخصی و یادگاری‌های عزت‌الله انتظامی برای اولین بار در ایران به فروش همگانی گذاشته می‌شود.

این بیمارستان برای درمان کودکان سرطانی بدون دستگاه سی‌تی اسکن است و بخش عفونی نیاز شدید به تجهیزات پزشکی دارد. در واقع قرار است در این حرکت انسان دوستانه هزینه‌ها به این موضوع اختصاص پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر