jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۱۰۸ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۰

گری اولدمن در تازه ترین نقش سینمایی خود، در قالب شخصیت وینستون چرچیل سیاستمدار سرشناس انگلیسی ظاهر می شود. این فیلم با نام «تاریک ترین ساعت» جلوی دوربین می رود.

اولدمن در لباس وینستون چرچیل

به گزارش جام جم آنلاین ، اولدمن برای بازی در این نقش تاریخی، تحقیقات زیادی کرده و ساعت ها فیلم خبری در باره نخست وزیر وقت انگلستان را تماشا کرده است.

چرچیل در دوران جنگ جهانی دوم، سیاست هایی را دنبال کرد که منجر به نابودی رژیم هیتلری در آلمان شد. وی حتی تا مرز اتحاد با استالین دشمن دیرینه خود هم رفت.

داستان درام تاریخی «تاریک ترین ساعت» در سال 1940 اتفاق می افتد و تلاش حزب نازی برای تحمیل یک سری سیاست ها بر دولت انگلستان را به تصویر می کشد.

جو رایت امر کارگردانی درام تاریخی تازه گری اولدمن را به عهده دارد. هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری فیلم تعیین نشده است.

تا قبل از این بازیگرانی هم چون برایان کاکس، آلبرت فینی، رد تیلور و سایمن یورک روی پرده سینما نقش وینستون چرچیل را بازی کرده اند.

گری اولدمن که خود انگلیسی تبار است، در گفت و گو با نشریه اسکرین اینترنشنال از بازی در نقش چرچیل ابراز خشنودی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر