jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۷۴ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها خیلی هم پرکار است، برای بازی در تازه‌ترین فیلمش در سکوت خبری به انگلیس سفر کرده و در فیلمی بازی کرده است.

جام‌جم آنلاین در این باره نوشت: حسینی بازیگر معروف سینما که فیلم‌هایی چون سوپراستار، پرسه در مه و دوران عاشقی در کارنامه بازیگری‌اش به چشم می‌خورد، فیلم «غلام» را آماده نمایش دارد. او در این فیلم، نقش راننده‌ای مرموز و کم‌حرف به نام غلام را بازی می کند که سال‌ها قبل ایران را به مقصد لندن ترک کرده است. آن طور که اسکرین دیلی اشاره کرده، مراحل ساخت فیلم غلام به تازگی به پایان رسیده و این فیلم برای اکران عمومی آماده است. پیش‌بینی می‌شود این فیلم به خاطر موضوع و بازیگر اصلی‌اش که به دلیل حضور در فیلم‌های درباره الی و جدایی نادر از سیمین، چهره آشنایی برای خارجی‌هاست، در جشنواره‌های جهانی با استقبال مواجه شود. غلام را میترا تبریزیان، فیلمساز ایرانی مقیم لندن نوشته و کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر