jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۴۳۳۴ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۶

اپ جدیدی طراحی شده که حالات شما را طی مدت زمان استفاده ذخیره کرده و مود های شما را به صورت یک چارت در اختیارتان قرار می دهد. نکته جالب اینکه اپ EmoWatch با هر زبانی توانایی اجرا و تحلیل دارد چراکه تنها به ادا کردن کاراکتر ها و نحوه صحبت کردن توسط کاربر حساس است.

این ساعت حال خوب یا بد شما را تشخیص می دهد

به گزارش جام جم کلیک ، شاید برای شما جالب باشد که بدانید اپل واچ توانایی این را دارد که حال خوب و یا بد شما را تشخیص دهد. البته به خودی خود اپل واچ این امکان را ندارد و شما برای در اختیار داشتن این امکان نیاز به نصب اپ اختصاصی تازه معرفی شده برای انجام این کار را دارید.

اپ EmoWatch که توسط Tokyo-based Smartmedical توسعه یافته توانایی شناخت و تحلیل احساسات کاربر را با توجه به صدای او دارد. البته باید گفت ثبت و تحلیل احساسات با کمک صدای افراد چیز تازه ای نیست اما اینکه این امکان به آسانی در ساعت هوشمندی چون Apple Watch در اختیار کاربران است خود یک برگ برنده به حساب خواهد آمد.

تکنولوژی به کار گرفته شده در این اپ و اپ های مشابه Empath نام دارد که توانایی تحلیل حالات احساسی کاربر ها بر مبنای سرعت، حجم صدا و وقفه های ادای کلمات را داراست. بر حسب اطلاعات کسب کرده این برنامه انرژی کاربر را تخمین زده و فرد را شاد، خشمگین، غمگین و یا آرام می نامد!

این اپ حالات شما را طی مدت زمان استفاده ذخیره کرده و مود های شما را به صورت یک چارت در اختیارتان قرار می دهد. نکته جالب اینکه اپ EmoWatch با هر زبانی توانایی اجرا و تحلیل دارد چراکه تنها به ادا کردن کاراکتر ها و نحوه صحبت کردن توسط کاربر حساس است.

خوشبختانه این اپ اکنون به آسانی در اختیار اپل واچ دارهاست و می توانند آن را برای ثبت احساساتشان روی ساعتشان نصب کنند.

منبع: نت نوشت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر