jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۲۰۳ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ماموران کلانتری گاندی در جریان دو عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی موفق به دستگیری سه سارق فراری شدند.

به گزارش جام‌جم، ماموران کلانتری گاندی سحرگاه جمعه هنگام گشتزنی به سرنشین یک خودروی وانت دو کابین که در حال زاغ‌زنی خانه بود مشکوک شدند. با بررسی پلاک خودرو مشخص شد، وانت چند روز قبل در باقرشهر سرقت شده است. راننده وانت که متوجه حضور پلیس شده بود، به سمت بزرگراه مدرس گریخت. ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح، چند بار به راننده اخطار دادند، اما او همچنان به فرارش ادامه داد. در این مرحله لاستیک خودرو هدف شلیک پلیس قرار گرفت، اما سارق با خودروی پنچر به فرارش ادامه داد و به سمت بزرگراه حقانی رفت. پس از طی مسافتی متهم کنترل خودرو را از دست داد و با گاردریل کنار خیابان برخورد کرد.

سرگرد محمد افشاری، رئیس کلانتری 103گاندی در این باره به جام‌جم گفت: مرد جوان با رها کردن خودرو به صورت پیاده به فرارش ادامه داد که مامور پس از شلیک تیر هوایی، او را از ناحیه پا هدف گلوله قرار داده و زمینگیر کرد.

شلیک 11 گلوله

وی در ادامه از دستگیری دو سارق لوازم داخل خودرو با شلیک 11 گلوله خبر داد و افزود: ساعت ۲۳ جمعه در پی شکایت زنی درباره تخریب شیشه خودرویش و سرقت لوازم داخل آن، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارقان آغاز شد. دختر جوان عنوان کرد، سارقان دو پسر موتورسوار بودند که موفق به دستگیری آنها نشده است.

با اجرای طرح مهار، ماموران موفق شدند پس از چند دقیقه تعقیب و مراقبت، دو سارق جوان را ‌شناسایی کنند. متهمان با مشاهده واحد گشت پلیس با سرعت بالایی اقدام به فرار کردند و لوازم سرقتی را به اطراف پرت می‌کردند. سرانجام ماموران که راهی جز تیراندازی نداشتند با شلیک 11 گلوله دزدان خشن را متوقف کردند و یکی از دزدان که از ناحیه پا مجروح شده بود، روانه بیمارستان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر