jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۳۳۴۹ ۱۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۰

موتورسواران زورگیر که با تهدید چاقو در غرب تهران سرقت می‌کردند در جریان تعقیب و گریز با پلیس دستگیر شدند.

زورگیران غرب تهران دستگیر شدند

به گزارش جام‌جم، عصر دوم مرداد امسال ماموران کلانتری شهرزیبا هنگام گشتزنی در بلوار فردوس به دو سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت پولسار قرمز مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند.

دو موتورسوار بدون توجه به اخطار پلیس، فرار کردند که در ادامه تعقیب و گریز راکب موتور تعادلش را از دست داد و هردو دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. در کلانتری، یکی از مراجعه‌کنندگان هر دو متهم را شناسایی کرد و گفت: متهمان با چاقو دست مرا زخمی و پول‌هایم را سرقت کرده‌اند.

دو متهم دستگیر شده به نام‌های محمدعلی 29 ساله و وحید 28 ساله در بازجویی منکر سرقت شده و گفتند؛ اگر می‌دانستیم ماموران در تعقیب ما هستند، توقف می‌کردیم. در ادامه با بررسی بانک اطلاعات مجرمین سابقه‌دار معلوم شد هردو در زمینه ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرب خمر، سرقت، قدرت‌نمایی با سلاح سرد، تخریب اموال عمومی، ایراد ضرب و جرح عمدی و سرقت موتورسیکلت فعالیت داشته‌اند.

پس از بررسی سرقت‌های متعدد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت قرمز و دعوت از تعدادی از شاکیان و مالباختگان، آنها هر دو متهم را شناسایی کردند .

با توجه با افزایش شکایت‌ها از اعضای این باند، به دستور بازپرس پرونده، عکس متهمان بدون پوشش در روزنامه‌ها چاپ می‌شود. افرادی که از متهمان شکایت دارند به پایگاه دوم پلیس آگاهی در خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر