jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۰۱۴۷   ۰۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۲

جام جم ورزشی: با رکورددار بازی در لیگ برتر انگلیس آشنا شوید.

رکورددار بازی در لیگ برتر انگلیس یکست؟

به گزارش جام جم ورزشی ، رکورددار تعداد بازی در لیگ برتر انگلیس کسی نیست به جز رایان گیگز هافبک ولزی و اسطوره ای منچستریونایتد که البته یک سالی می شود فوتبال را کنار گذاشته است. او 632 مرتبه در لیگ برتر به میدان رفت تا از این حیث رکوردی قابل توجه از خود بر جای بگذارد.
او از سال 1990 برای شیاطین سرخ منچستر به میدان رفت و علاوه بر اینکه در زمینه تعداد بازی در لیگ برتر رکورددار است به عنوان پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال بریتانیا نیز شناخته می شود.
کمتر بازیکنی در فوتبال جهان بیست سال مداوم در یک تیم به بازی پرداخته است. رایان گیگز را می‌توان بهترین بازیکن یک دهه اخیر منچستر یونایتد نامید. او هم اکنون به عنوان مربی منچستریونایتد فعالیت می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها