jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۸۹ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین بازی از مرحله گروهی جام جهانی 2015 پرتغال، مقابل مکزیک با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید تا شانس خود را برای صعود به مرحله یک‌چهارم افزایش دهد.

این بازی با حملات شاگردان مارکو اکتاویو آغاز شد و امیرحسین اکبری خیلی زود در دقیقه 2 گل اول را به ثمر رساند. دو دقیقه بعد گونسالس به دلیل خطای خشن از زمین بازی اخراج شد تا در ادامه دقایق بازی، توپ و میدان در اختیار ملی‌پوشان کشورمان باشد.

آغاز نیمه دوم با حمله ایران پیگیری شد و محمد احمد‌زاده، کاپیتان تیم‌ ملی در دقیقه 15 با ضربه‌ای برگردان از میانه میدان توپ را وارد دروازه مکزیک کرد. چند ثانیه بعد از این گل فاروغ دارا روی ضربه‌ برگشتی برای بار سوم برای ایران گلزنی کرد تا اختلاف دو تیم به عدد سه برسد. در ادامه خراردو گومس در دقیقه 19 روی حرکتی سریع در میان مدافعان ایران، گل نخست مکزیک را به ثمر رساند. گل دوم مکزیک هم به مانند گل اول این تیم در دقیقه 22، با ضربه ویا به دست آمد.

زمان آخر بازی با رعایت احتیاط از سوی شاگردان مارکو اکتاویو، سرمربی ایران دنبال می‌شد اما در سوی مقابل مکزیکی‌ها میل بالایی برای گلزنی داشتند که با واکنش‌های پیمان حسینی در گلزنی ناکام ماندند. در ادامه بازی با چند حمله خطرناک از سوی ایران همراه شد، اما هیچ‌کدام از توپ‌ها به تور دروازه مکزیک نرسید. حملات دو تیم رفته‌رفته خطرناک‌تر می‌شد، اما در گلزنی ناموفق بودند تا بازی با نتیجه 3 بر 2 تمام شود و امیدواری کادرفنی تیم ملی ایران برای صعود به مرحله بعد افزایش یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر