jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۷۰۹۸ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۱۴

ایرانسل از فراهم شدن امکان سفارشی‌سازی بسته‌های ترکیبی مکالمه، پیامک و اینترنت از طریق کددستوری (USSD) خبر داد.

بسته‌های ترکیبی را با سلیقه سفارشی کنید

"بسته ترکیبی من"، بسته تخفیفی است که مشترکان بنا بر نیاز و میزان مصرف مکالمه، پیامک و اینترنت خود به صورت سفارشی و ویژه روی خط خود تعریف و فعال‌سازی می‌کنند.

براین اساس و با فراهم شدن این امکان جدید، مشترکان با شماره‌گیری کددستوری #2*5*5*555* از خطوط اعتباری خود می‌توانند بسته مورد‌‌نظر را طراحی و فعال‌سازی کنند.

کافی است مشترک تعداد روز، دقایق مکالمه، تعداد پیامک و حجم اینترنت مورد نیاز خود را تعیین کند تا بسته ویژه و شخصی‌سازی شده وی طراحی و روی سیم‌کارت ایرانسل فعال‌سازی شود.

مشترکان می‌توانند با خرید بسته ترکیبی من در مقایسه با طرح مصرف آزاد، تا 99 درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

اطلاع از باقیمانده بسته ترکیبی از طریق شماره‌گیری کد دستوری #56*141* در هر لحظه امکان‌پذیر است.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر