jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۹۶۹ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۵

جام جم ورزشی: دیوید دخیا می خواهد به رئال مادرید برود اما باشگاه منچستریونایتد همچنان با این انتقال مخالف است.

دخیا را به زور به آمریکا بردند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، منچستریونایتد با انتقال سنگربان اسپانیایی خود دیوید دخیا به رئال مادرید مخالف است و تنها شرط موافقت با این انتقال را گرفتن سرخیو راموس مدافع رئال مادرید اعلام کرده است. گفته می شود که دخیا در هفته اخیر بارها با فن خال سرمربی یونایتد درباره جدایی صحبت کرد و در نهایت موفق شد رضایت این مربی را برای پیوستن به رئال بگیرد اما اکنون خود باشگاه مخالف این اتفاق است.

به گزارش دیلی استار ، دخیا بر خلاف میل باطنی خود راهی تورآمریکا به همراه منچستریونایتد شده است. در واقع گویا او را به زور بردند!

در حال حاضر احتمال انتقال دخیا به رئال 50- 50 است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر