jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۶۱ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

زمان بسیار کوتاهی از آشتی‌کنان رحمتی و طالب‌لو در تمرین استقلال نگذشته که برخورد سرد این دو در تمرینات نشان داد حب و بغض‌ها بیش از آن چیزی است که به تصویر کشیده شد.

رحمتی و طالب‌لو باوجود روبوسی تصنعی هفته گذشته‌شان و قرار گرفتن در مقابل فلاش دوربین‌ها، نه با هم حرف می‌زدند و نه کاری به کار هم داشتند تا جایی که به استناد روزنامه‌ها تمرینات‌شان هم به صورت انفرادی برگزار می‌شد. همین کدورت‌ها مسئولان باشگاه را برآن داشت تا جمعه شب در مراسم افطار، برای همیشه به این غائله خاتمه دهند. این دو دروازه‌بان سرانجام در این محفل و در فضایی صمیمی، کدورت‌های گذشته را کنار گذاشتند و با هم آشتی کردند. ردوبدل شدن صحبت‌های دوستانه میان این دو دروازه‌بان و البته برخورد متفاوتشان در تمرین دیروز تا حدودی خیال هواداران را هم از حواشی پست دروازه راحت کرد.

وحید طالب‌لو در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد آشتی‌ با مهدی رحمتی گفت: باتوجه به این‌که می‌گفتند رابطه ما در تمرینات سرد است، تصمیم گرفته شد این کدورت‌ها از بین برود و در محفلی دوستانه کدورت‌هایمان را برطرف کردیم. وی افزود: برخی مسائل بین من و رحمتی بود که صحبت‌هایمان را انجام داده و گفتیم به‌خاطر این‌که استقلال ضربه نخورد، به عقب بازنگردیم و مشکلات را حل کنیم. بازیکنان هم از این مساله ناراحت بودند و دوست داشتند ما بیشتر کنار هم باشیم.

این موضوع خوشحالی پرویز مظلومی را هم به همراه داشت. سرمربی استقلال درباره آشتی رحمتی و طالب‌لو گفت: این دو بازیکن آشتی کرده بودند و جمعه شب هم افطار با هم بودند. شک نکنید که در آینده دیگر قهری در استقلال وجود ندارد این مساله را الان می‌گویم و تا آخر فصل هم پایش ایستاده‌ام.

البته بخش دیگری از خوشحالی مظلومی به جلسه‌اش با جاسم کرار برمی‌گشت. او پس از صحبت با بازیکن عراقی تیمش گفت: خیلی وقت بود که می‌خواستیم با جاسم جلسه‌ای برگزار کنیم، ولی فرصت نمی‌شد. ما صحبت‌های خوبی با هم داشتیم و قرار شد کرار از یکشنبه (امروز) در کنار دیگر بازیکنان تمرین کند.

مظلومی درباره برونو سزار و یعقوب کریمی هم گفت: ما با مدیر برنامه‌های سزار در ارتباط هستیم و جلسه‌ای را هم با او برگزار می‌کنیم. اگر به توافق برسیم طبق عرفمان به او پولی پرداخت خواهیم کرد و این بازیکن هم به ما اضافه می‌شود. درباره یعقوب کریمی هم ما 48 ساعت دیگر منتظر این بازیکن هستیم و در غیر این صورت به دنبال یک بازیکن جایگزین به جای او خواهیم گشت.

سرمربی استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش اردویی خارجی خواهد داشت، گفت: خیر، اما از اردوی داخلی‌مان نهایت استفاده را می‌کنیم. در حال‌ حاضر دو نوبت تمرین داریم و از کادرفنی و بازیکنان هم تشکر می‌کنم که نهایت همکاری را با ما داشته‌اند.

سبک‌دست؛ عضو پنجم هیات مدیره استقلال

روز گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در دفتر بهرام افشارزاده در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد که ماحصل آن انتخاب عضو پنجم هیات مدیره بود. طبق تصمیم وزارت ورزش و چهار عضو دیگر هیات مدیره، شاهرخ سبک‌دست که فصل قبل هم اسپانسر استقلال بود، به عنوان عضو پنجم انتخاب و حکم او صادر شد.

قرار بود در جلسه دیروز رئیس و نایب رئیس هیات مدیره و سخنگوی باشگاه هم معرفی شوند که به دلیل نبود سبک‌دست در جلسه، انتخاب این عناوین به جلسه بعدی که روز سه‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود، موکول شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر