jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۵۷۶۷ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۲۱

مهدی سلطانی در سریال کیمیا، نقش یک مامور عالی‌رتبه امنیتی زمان قبل از انقلاب را بازی می‌کند. جواد افشار، کارگردان درحال آماده سازی این مجموعه برای شبکه دو سیماست. سلطانی احتمال دارد نقش برادر این مامور را هم در سریال کیمیا عهده‌دار شود.

سلطانی در «کیمیا» مامور امنیتی شد

سلطانی در این باره به مهر گفت: من در سریال کیمیا نقش شهرام کامفر مامور عالی‌رتبه امنیتی زمان قبل از انقلاب را بازی می‌کنم. جواد افشار به من پیشنهاد داده که نقش برادر شهرام را هم در این سریال بازی کنم. این شخصیت مسن‌تر از شهرام است و اتفاقات پیرامون او در زمان حال رخ می‌دهد، پذیرفتن این پیشنهاد به شرایط کاری‌ام بستگی دارد.

سریال کیمیا در ۱۱۰ قسمت تولید می‌شود و داستان آن درباره زندگی زنی با نام کیمیا با بازی مهراوه شریفی‌نیا است. این سریال در مرحله اول زندگی کیمیا را پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نشان می‌دهد، در مرحله دوم به زمان جنگ می‌پردازد و مرحله سوم، زندگی این زن در دوران معاصر را به نمایش می‌گذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر