jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۴۸۶۵   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۶:۵۹

جانشین فرمانده پلیس پایتخت از دستگیری ۸۵ توزیع‌کننده مواد مخدر در محلات اطراف میدان امام حسین(ع) گفت: از این دستگیرشدگان ۴۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه قمه و ادوات مصرف کشف شد.

دستگیری ۸۵ توزیع‌کننده مواد در پاتک پلیس

سردار قادر کریمی، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی بر اساس طرح امنیت محور قدم برداشته و از ابتدای سال تا کنون نیز در بحث برخورد با آلوده‌کنندگان محیط در تهران به صورت ضربتی وارد شده که عملیات دیشب پلیس مبارزه مواد مخدر از جمله این طرح‌ها است.

وی با اشاره به اجرای منسجم طرح امنیت محله محور در همه محله های پایتخت گفت : بحث امنیت محله محور از مقوله‌های مهم ماست و بر اساس آن پلیس مبارزه با مواد مخدر بر اساس مطالبات مردم و گزارشاتی که در سرکلانتری یازدهم از طرف مردم ارائه شده نسبت به شناسایی و صحت خرید و فروش افراد وارد شد و با هماهنگی قضایی دیشب در یک عملیات ضربتی ۸۵ نفر را که در سرکلانتری یازدهم به امر خرید و فروش مواد مخدر می‌پرداختند را دستگیر کرد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: اکثر دستگیر شدگان سابقه‌دار هستند و افرادی هستند که جزو باندهای مواد مخدر در سطح محلات تهران هستند که از این افراد ۴۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه قمه ادوات مصرف کشف شد و تعداد چندین خانه که به عنوان پاتوق مصرف کنندگان معرفی شده بود هم متلاشی شد.

جانشین فرمانده پلیس پایتخت به ۲۷ مرحله عملیات پاکسازی در سطح نقاط تهران با محوریت مبازره با توزیع‌کنندگان مواد مخدر و افرادی که مبادرت به خرید و فروش مواد می‌کنند اشاره کرد و گفت: ۶ هزار نفر از ابتدای امسال دستگیر شده‌اند که این افراد از توزیع‌کنندگان مواد مخدر بوده‌اند.

وی کشفیات مواد مخدر در ۴۰ روز ابتدای امسال را ۲ تن و ۱۰۰ کیلو مواد مخدر عنوان کرد و افزود: رشد ۱۰۰ درصدی را در زمینه کشف مواد مخدر شاهد بوده‌ایم؛ همچنین دستگیری‌ها نیز ۵۰ درصد افزایش داشته است.

سردار کریمی در مورد نتیجه واگذاری کمپ‌ها با گذشت حدود ۴۰ روز از ابتدای سال گفت: مسئولان قول داده‌اند از ماه‌های آینده این اماکن را در اختیار قرار دهند و انشاالله در بحث دستگیری معتادان نیز به سرانجام برسیم.

جانشین فرمانده پلیس پایتخت افزود: همکاری بین ناجا و قوه قضائیه می‌تواند در بحث برخورد با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر بیش از پیش مفید باشد.

سردار کریمی گفت : ۸۰ درصد پاتوق‌ها در غرب تهران متلاشی شده و در این چند روز اخیر ۶باند توزیع‌کننده مواد مخدر با ۴۶۰ کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شده‌اند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها