جام جم سرا: امروز، روز تعطیل است و بسیاری عادت دارند دیرتر از مواقع دیگر از خواب برخیزند. چند پیامک به بهانه صبح به خیر اما به نیت افزایش عشق میان همسران عاشق را در ادامه گردآوری کرده‌ایم که امیدواریم با آنها بتوانید خودتان را بیش از پیش در دل همسرتان جای دهید.
کد خبر: ۷۷۷۲۵۳
صبحت به خیر عزیزم! [مجموعه پیامک]

سلام بر تو که عاشقی؛ سلام بر تو که شیدایی؛ سلام بر تو که خوابی؛ سلام بر تو که رویایی؛ سلام ای شعر فریبای من؛ سلام دلبر زیبای من؛ سلام راوی غم‌های من؛ صبحت به خیر و خوشی.

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥

سلام من به غنچه‌ای که صبحدم به خنده باز می‌شود. بیدار شو دیگه عزیزم.

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥


سلام به قاصدک‌های خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند و سلام به تو که محکوم به دوست داشتنی.

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥


سلام! صبحت زیبا! چرا من هر صبح خودم را در آینه تو سبز می‌بینم و تو خودت را در آینه من آبی؟ بیا برویم باورمان را قدم بزنیم تا شانه‌های خیابان خیال کنند جنگل و دریا به هم رسیده‌اند.

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥من به تو سلام می‌کنم، تو که تک‌ستاره دمادم غروبی‌؛ ای مهوش غزالها؛ ای ترانه‌ساز هستی‌؛ ای که جادوی کلامت قلم‌ها را اشکباران می‌کند... سلام. صبحت به خیر

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥سلام آفتاب من
صبح زیبات به خیر
آفتاب من اجازه می‌دن روز من شروع بشه آیا؟!

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥هرچیزی یک آخری دارد و آخر آرزو‌هایم، همیشه با تو بودن است. به وسعت آخر عشق، دوستت دارم. صبحت به خیر عزیز‌ترین آدم دنیای من

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥صبح زمانی‌ست که تو بیدار می‌شوی؛ چون ساعت من به وقت چشمان تو تنظیم شده است!
صبحت به خیر

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥صبحت به خیر! به این دنیای پر هیجان خوش اومدی. بلند شو دنیای خوبی رو برای خودت بساز. بلند شو که دیگران منتظرن.

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥سلام؛ صبح قشنگت آسمونی
گلم چشمات رو باز کن خواب نمونی

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥صبحت به خیر هستی‌ام ♥
صبحت به خیر تمام دلبستگی‌ام♥
صبحت به خیر امید فردای من♥
صبحت به خیر تمام سهم من از دنیا ♥

♥♥♥♥♥♥♥ جام‌جم‌سرا: پیامکهای زیبای عاشقانه برای آغاز روز ♥♥♥♥♥♥♥

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها