jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۷۶۳۹۱   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۵

عملکرد سنسور فعلی شباهت بسیار زیادی به آنچه دارد که در آی‌فون دیده بودیم و همانند آن با قرار دادن انگشت مراحل شناسایی انجام می‌شود و دیگر نیاز به کشیدن انگشت بر روی سنسور نیست.

عملکرد سنسور اثر انگشت در گلکسی اس6

به گزارش جام جم کلیک: سنسور اثر انگشت چیزی بود که با ورود به پرچم‌دار سال گذشته سامسونگ توانست سر و صدای بسیار زیادی به پا کند. با وجود اینکه سنسور اثر انگشت مزیتی اساسی برای گلکسی S5 محسوب می‌شد اما در پی آن مشکلاتی را نیز برای کاربران داشت. برای مثال به سادگی می‌شد آن را فریب داد و یا در شناسایی اثر انگشت دچار اختلالاتی بود که نمی‌توانست اگر انگشت کمی کج بر روی سنسور قرار می‌گرفت تشخیص دهد.

قبل از معرفی پرچم‌دار جدید سامسونگ با نام گلکسی S6 شایعات حاکی از سنسوری قدرتمند و به‌روز در این محصول بودند که در زمان معرفی نیز این رویا تحقق پیدا کرد و اکنون سنسور اثر انگشت عملکرد بسیار خوبی دارد و همانند برادر بزرگتر خود نیازی به کشیدن انگشت نیست و تنها با قرار دادن انگشت بر روی آن می‌تواند عمل شناسایی را انجام دهد.

عملکرد سنسور فعلی شباهت بسیار زیادی به آنچه دارد که در آی‌فون دیده بودیم و همانند آن با قرار دادن انگشت مراحل شناسایی انجام می‌شود و دیگر نیاز به کشیدن انگشت بر روی سنسور نیست. همچنان سنسور با دکمه فیزیکی خانه ادغام شده و کمی سایز آن افزایش پیدا کرده است. برای آشنایی با عملکرد این سنسور ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

نظر شما در خصوص این سنسور و عملکرد آن چیست؟

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها