jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۴۸۶۳   ۰۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۵

فروکش زمین در پارکینگ یک منزل مسکونی باعث فرو رفتن چرخ های خودرو در گودال شد.

خودرو در گودال فرو رفت + عکس

ستاد فرماندهی آتش‌نشانی در ساعت 20:47 دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 18 و گروه نجات 14 را به محل حادثه در خیابان ولیعصر، خیابان گلابی اعزام کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: در حیاط یک منزل مسکونی بر اثر ترکیدن لوله آب و شکستگی گلدانی چاه، کف زمین فروکش کرد که باعث فرو رفتن چرخ های خودرو به داخل آن شد.

علیرضا جبارزاده افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل با استفاده از تجهیزات لازم، این وسیله نقلیه را از داخل گودال بیرون آوردند.(پایگاه خبری 125)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر